Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Foto's


Sfeerbeelden tijdens de finale 2017-2018

goud VJSO

Gouden plaats VJSO

zilver VJSO

Zilveren plaats VJSO

brons VJSO

Bronzen plaats VJSO

Jan Jambon

Vice-Eerste Minister en Minister van Veiligheid en Binnenlandse Zaken, Jan Jambon.

Peter De Muynck

Algemeen directeur Agoria Vlaanderen​, Peter De Muynck.

zaal

De zaal

theoretische proef

Theoretische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

Foto's van de editie 2016-2017.

Foto's van de editie 2015-2016.

Foto's van de editie 2014-2015.

Foto's van de editie 2013-2014.

Foto's van de editie 2012-2013.

Foto's van de editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: