Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2011-2012


    Proficiat aan de finalisten.

    1. Goossens Lowie (Vrije Basisschool, Kalmthout)
    2. De Paepe Thomas (Vrije Basisschool, Antwerpen)
    3. Janin Jasper (Vrije Basisschool, Destelbergen)
    4. Briers Pieter-Jan (Vrije Basisschool, Sint-Truiden)
    5. Robensyn Tim (Vrije Basisschool, Zwevegem)
    6. Frederickx Stijn (Vrije Basisschool, Aarschot)
    7. Lissens Jens (Vrije Basisschool, Buggenhout)
    8. Vermote Arno (Vrije Basisschool, Nazareth)
    9. Dekeyser Ruben (Vrije Basisschool, Kapelle-op-den-Bos)
    10. Verlinden Cedric (Vrije Lagere School, Brecht)
    11. Kaslin Elia (Gemeentelijke Basisschool, Sint-Denijs)
    12. De Meyer Thomas (Vrije Basisschool, Hamme)
    12. Hoebus Matthias (Vrije Lagere School, Brasschaat)
    14. De Langhe Kobe (Vrije Basisschool, De Pinte)
    14. Luca Charles (Vrije Basisschool, Oostkamp)
    16. Gielkens Timoty (Basisschool vh Gemeenschapsonderwijs, Bonheiden)
    17. Van Borm Joren (Basisschool vh Gemeenschapsonderwijs, Antwerpen)
    18. Fleerackers Kobe (Vrije Basisschool, Kasterlee)
    18. Lorreyne Axel (Vrije Basisschool, Malle)
    18. Swolfs Mateo (Vrije Basisschool, Schilde)
    21. Martens Flo (Basisschool vh Gemeenschapsond., Deinze)
    22. Hanegraef Emma (Gemeentelijke Basisschool, Boechout)
    23. Ingelbert Louis (Vrije Basisschool, Waregem)
    24. Remmerie Liam (Gemeentelijke Basisschool, Oud-Heverlee)
    25. Bossuyt Aaron (Vrije Basisschool, Moen)
    25. De Buck Michiel (Vrije Basisschool, Zelzate)
    25. Peeters Alexander (Vrije Basisschool, Bree)
    28. Van Wonterghem Ruben (Vrije Basisschool, Eeklo)
    29. Bidet Jasper (Vrije Lagere School, Leuven)
    30. Huyghe Arthur (Gemeentelijke Basisschool, Koksijde)
    31. Breugelmans Arnaud (Vrije Basisschool, Antwerpen)
    31. Janssens Simon (Gemeentelijke Basisschool, Sint-Niklaas)
    31. Van Hamme Richaerdo (Gemeentelijke Basisschool, Beveren)
    34. Segers Marthe (Vrije Basisschool, Zwevegem)
    34. Van Den Haute Stef (Vrije Basisschool, Ninove)
    34. Welvaarts Wout (Vrije Lagere School, Mechelen)
    37. Willem Matthias (Vrije Basisschool, Oostende)
    38. Catthoor Lore (Vrije Lagere School, Temse)
    39. De baere Nicolas (Vrije Basisschool, Moerbeke)
    40. Pluymers Thyra (Vrije Basisschool, Sint-Truiden)
    41. Stalpaert Mauranne (Vrije Lagere School, Lede)
    42. Desauvage Maxym (Vrije Lagere School, Mechelen)
    43. Penson Emma (Vrije Basisschool Hemelsdaele, Brugge)
    44. Bollaert Evelien (Gemeentelijke Basisschool, Moerbeke)
    45. Gielis Lorenz (Vrije Basisschool, Aarschot)
    45. Rousere Seppe (Vrije Basisschool De_Kleine Prins, Poperinge)
    47. Meerts Kaat (Vrije Basisschool, Ninove)
    48. De Smet Ian (Vrije Basisschool, Moen)
    49. Masson Emma (Vrije Basisschool De Kleine Prins, Poperinge)

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: