Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2012-2013


Finalisten VJTO 2012-2013


Proficiat aan de finalisten die meestreden op 1 december 2012! Hieronder een alfabetisch gerangschikte lijst binnen de groep van 1ste tot 3de plaats.

      Proficiat aan de finalisten.

      Goud:
      De Bruyn Indra (Vrije Basisschool, Nazareth)
      Vanquaille Andras (Vrije Basisschool - WAVO, Sint-Katelijne-Waver)
      Vrebosch Jorden (Vrije Basisschool -Sint-Jozef, Kalmthout)

      Zilver:
      Dupont Mathias (Vrije Basisschool, Kortrijk)
      Farvacque Jesaia (Gemeentelijke Basisschool, Menen)
      Peeters Mathias (Gemeentelijke Basisschool, Rotselaar)
      Swinnen Jonathan (Vrije Basisschool, Kontich)
      Van Bouwel Ralph (Gemeentelijke Lagere School, Waasmunster)
      Van de Craen Kobe (Vrije Basisschool, Aalter)
      Zandbergen Timen (Vrije Basisschool - Viejool, Hechtel-Eksel)

      Brons:
      Aertsens Jasper (Vrije Basisschool, Kontich)
      Braspenning Joris (Vrije Basisschool -Sint-Katarina, Sint-Katelijne-Waver)
      Cnops Thomas (Gemeentelijke Basisschool, Rotselaar)
      Cuvelier Robbe (Vrije Basisschool - Sint-Lodewijkscollege Afd. Immaculata, Brugge)
      De Ridder Victor (Vrije Basisschool - Herdersem, Aalst)
      De Smet Wouter (Vrije Basisschool, Heist-op-den-Berg)
      De Sutter Tom (Vrije Basisschool - De Meidoorn, Eeklo)
      De Vos Loise (Vrije Basisschool, Aalter)
      De Wever Jonas (Vrije Basisschool - DvM, Aalst)
      De Wree Torrin (Vrije Basisschool, Sint-Niklaas)
      Decoodt Willem (Gemeentelijke Lagere School, Staden)
      Delaere Brent (Vrije Basisschool, De Haan)
      Deleu Maxim (Gemeentelijke Lagere School, Staden)
      Diels Matthias (Vrije Basisschool, Aarschot)
      Donkerwolcke Robin (Gemeentelijke Basisschool -Ten Bos, Merchtem)
      Dupre Bram (Vrije Basisschool - De Ceder, Nijlen)
      Geeraerts Lucas (Gemeentelijke Basisschool -Dijkstein, Sint-Katelijne-Waver)
      Herrebout Michiel (Vrije Basisschool -Sint-Pietersschool, Bierbeek)
      Hoorne Stef (Vrije Basisschool, Pittem)
      Krouwel Job (de Trinoom, Nederland)
      Lebon Timon (Gemeentelijke Basisschool, Lochristi)
      Linders Bram (de Hasselbraam, Nederland)
      Loonbeeck Jens (Vrije Basisschool, Holsbeek)
      Mannaerts Thomas (Vrije Basisschool, Aarschot)
      Ooms Nick (Gemeentelijke Basisschool, Borsbeek)
      Richard Arthur (Vrije Basisschool, Aarschot)
      Robben Emiel (Cobbeek, Nederland)
      Rooijmans Jaap (de Hasselbraam, Nederland)
      Schellingerhout Rob (de Trinoom, Nederland)
      Schenkelaars Lies (Vrije Basisschool, Kontich)
      Sleuwaegen Esteban (Vrije Lagere School, Leuven)
      Smet Jasper (Vrije Basisschool - 3 beuken, Stekene)
      Smits Tim (de Klimboom, Nederland)
      Snels Lorre (Gemeentelijke Basisschool -De Wijsneus, Hoogstraten)
      Stessens Yoni (Gemeentelijke Basisschool -De Brem, Antwerpen)
      Swinnen Laura (Vrije Basisschool - Sint-Michiels, Jette)
      Thijssen Harald (Vrije Lagere School -Sint-Jan Berchmanscollege, Brussel)
      Thunissen Jonas (Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs - De Eik, Wellen)
      Tiemeijer Paul (de Trinoom, Nederland)
      Ukwadi Emmanuel (Gemeentelijke Lagere School, Staden)
      Van Damme Jonas (Vrije Basisschool - Tuimelaar, Stekene)
      Van Gerwen Roos (de Klimboom, Nederland)
      Vanooteghem Mathieu (Vrije Basisschool Kinderland, Kortrijk)
      Vercammen Baue (Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs, Beringen)
      Verleye Mathias (Vrije Basisschool, Oostrozebeke)
      Verspeelt Yaro (Gemeentelijke Basisschool, Evergem)
      Vlamynck Jonas (Vrije Basisschool, Aalter)
      Willems Thomas (Vrije Basisschool, Aarschot)

Finalisten voor het TechniekToernooi 2012-2013

  • Goud (Deze 4 teams mogen Vlaanderen vertegenwoordigen op de landenfinale in Nederland op 6/6/13)
  • Vrije Basisschool De Waaier, Watou (waterrad)
  • Gemeentelijke Basisschool De Vlieger, Kasterlee (duikboot)
  • Vrije Basisschool, Ingelmunster (duikboot)
  • Vrije Basisschool De Parel, Destelbergen (duikboot)

  • Wildcard (Dit team mag Vlaanderen ook vertegenwoordigen op de landenfinale in Nederland op 6/6/13)
  • Vrije Basisschool, Antwerpen (waterrad)

  • Zilver (creativiteitsprijs)
  • Vrije Basisschool - Sint-Jan Berchmanscollege, Malle
  • Vrije Basisschool, Veurne
  • Gemeentelijke Basisschool -Qworzo, Merksplas
  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs - Koninklijk Atheneum, Zottegem
  • Gemeentelijke Basisschool, Lochristi
  • Vrije Basisschool-de Graankorrel-Geluwe, Wervik

  • Brons
  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs, Nijlen (waterrad)
  • Vrije Basisschool, Aarschot (waterrad)
  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs De Letterboom, Vilvoorde (duikboot)
  • Vrije Basisschool, Aarschot (duikboot)

Facebook winnaars

De Gemeentelijke Basisschool van Snaaskerke-Gistel had de meeste 'likes' (1954) voor hun techno-foto op Facebook. Ze winnen een bioscoopuitstap voor de ganse klas.

Facebook winnaar

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: