Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2014-2015


Finalisten VJTO 2014-2015


Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 6 december 2014! Hieronder een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

      Proficiat aan de finalisten.

      Goud:
      1. Conickx Simon (Vrije Lagere School, Brussel)
      1. Duchateau Dries (Vrije Basisschool, Destelbergen)
      1. Tygo van Eerd (t Klokhuis, Geldrop (Nederland))

      Zilver:
      2. Kaoutar Malfi (De Binnentuin, Vleuten (Nederland))
      2. Laureys Wouter (Vrije Basisschool, Lier)
      2. Lowie Kwinten (Vrije Basisschool, Keerbergen)
      2. Meersschaert Toon (Vrije Basisschool, Buggenhout)
      2. Mentens Yelle (Gemeentelijke Basisschool, Beringen)
      2. Sijbers Jari (Vrije Basisschool, Sint-Katelijne-Waver)
      2. Vancayseele Emma (Vrije Basisschool, Harelbeke)

      Brons:
      3. Alec van Straten (Montessorischool, Den Haag (Nederland))
      3. Anne Basten (De Nieuwe Linde, Nuenen (Nederland))
      3. Bobbaers Annemerel (Vrije Basisschool, Hechtel-Eksel)
      3. Boon Lukas (Gemeentelijke Basisschool, Dilbeek)
      3. Cloquet Auxane (Vrije Basisschool, Gent)
      3. Colpaert Ben (Gesubsidieerde Vrije Basisschool, Lint)
      3. Coppens Robin (Vrije Basisschool, Laarne)
      3. Crauwels Levke (GO! basisschool De Spreeuwen, Mechelen)
      3. De Deyne Kasper (Vrije Basisschool, Beernem)
      3. De Meester Jul (Gemeentelijke Lagere School, Ranst)
      3. Debois Lowie (Vrije Basisschool, Rotselaar)
      3. Engels Margaux (t Slijpertje, Middelkerke (Slijpe))
      3. Fabré Joren (Gemeentelijke Basisschool, Boechout)
      3. Haest Maren (Vrije Basisschool, Malle)
      3. Heynssens Jasper (Vrije Basisschool, Oudenaarde)
      3. Jonckheer Ward (t Slijpertje, Middelkerke (Slijpe))
      3. Kerre Lies (Vrije Basisschool, Aarschot)
      3. Kyan Hammacher (De Wegwijzer, Schagen NH (Nederland))
      3. Lauwers Bram (Vrije Lagere School, Beringen)
      3. Lina Bekhuis (De Ark, Huizen (Nederland))
      3. Mart Koster (De Telgenborch, Almelo (Nederland))
      3. Meuleman Senne (GO! basisschool Europastraat, Bredene)
      3. Michiels Stef (Vrije Basisschool, Lier)
      3. Moortgat Abel (Vrije Basisschool, Kapelle-op-den-Bos)
      3. Peelaers Tycho (Vrije Basisschool, Gent)
      3. Roosen Mathis (Vrije Basisschool, Zwevegem)
      3. Smet Emilia (Vrije Basisschool, Antwerpen)
      3. Smets Jonas (Vrije Basisschool, Lier)
      3. Steenhoudt Lisa (GO! basisschool De Regenboog, Grimbergen)
      3. Steenssens Felia (Vrije Basisschool, Destelbergen)
      3. Swevers Wout (Vrije Basisschool, Holsbeek)
      3. Tindemans Frederik (Gemeentelijke Basisschool, Beveren)
      3. Van Buggenhout Jarvo (Gemeentelijke Basisschool, Dilbeek)
      3. Van de Vel Merten (Vrije Basisschool, Lier)
      3. Van den Eede Mats (Gemeentelijke Basisschool, Borsbeek)
      3. Van den Heuvel Lennert (Vrije Basisschool, Antwerpen)
      3. Van Der Hoeven Isaak (Vrije Basisschool, Gent)
      3. Van Hoeij Dylan (Vrije Basisschool, Lommel)
      3. Van Nespen Kira (Vrije Basisschool, Sint-Niklaas)
      3. Vanderbist Tijl (Gemeentelijke Basisschool, Gent)
      3. Vanderghinste Emiel (Gemeentelijke Basisschool, Bertem)
      3. Vanhoutte Hendrik (GO! basisschool De Ladder, Torhout)
      3. Verhelst Luna (Vrije Basisschool, Waregem)
      3. Verschuere Tijs (Gemeentelijke Basisschool, Berlare)
      3. Wessel Zuiderveld (De Scheper, Laren (Nederland))
      3. Zirar Amin (GO! basisschool De Rijzende Ster, Kuurne)

Finalisten voor het TechniekToernooi 2014-2015

  • Goud
  • De zotjes van Lochristi - 0,003 kg
  • De Technosteiners, Malle - 0,052 kg
  • De 3 Techniekers, Kluisbergen - 0,252 kg

  • Creativiteitsprijs
  • Techno Team, Aarschot - Inspiratie Waterkrachtcentrale

  • Zilver
  • Neerland Technology Crew, Antwerpen
  • De Sterrebloem, Deinze
  • De loodgieters van Destelbergen, Destelbergen
  • LeD op!!!, Kapelle-op-den-Bos
  • De Knakkers, Kasterlee
  • De hamsters van Lochristi, Lochristi
  • De zevensprongers, Nijlen
  • The Bad Boys, Putte
  • Techno Triangels, Wuustwezel
  • De Dynamoprofs, Zulte

  • Brons (winnen ecomagieshow op school)
  • Vrije Basisschool, Wuustwezel
  • Vrije Basisschool, Destelbergen
  • Vrije Basisschool, Poperinge
  • Vrije Basisschool, Malle
  • GO! basisschool De Esdoornschool, Mechelen

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: