Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2015-2016

Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 5 december 2015! Hieronder een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

    Goud:
    1. Gido van Heeswijk (MFA Midden, Veldhoven)
    1. Rune De Clercq (Gemeentelijke Basisschool, Moerbeke)
    1. Tijl Brans (Vrije Basisschool, Holsbeek)

    Zilver:
    2. Jarne Vindevoghel (Gemeentelijke Basisschool, Gent)
    2. Jasper Vanhoutte (Gemeentelijke Lagere School, Ranst)
    2. Jente Caluwaerts (Gemeentelijke Basisschool, Lubbeek)
    2. Josse Derweduwen (Gemeentelijke Basisschool, Menen)
    2. Niels Van Laer (Gemeentelijke Basisschool, Merksplas)
    2. Tom Moermans (Vrije Basisschool, Brugge)
    2. Ward Nimmegeers (Vrije Basisschool, Brugge)

    Brons:
    3. Alec Rogiers (Vrije Basisschool, Kortrijk)
    3. Axl Beddegenoodts (Vrije Basisschool, Scherpenheuvel-Zichem)
    3. Bo Verkest (Vrije Lagere School, Leuven)
    3. Dieter Liesens (Vrije Basisschool, Hasselt)
    3. Dieter Van Lombergen (Vrije Basisschool, Sint-Niklaas)
    3. Edwin Arnalsteen (Gemeentelijke Basisschool, Lubbeek)
    3. Egon Thijs (Vrije Basisschool, Boutersem)
    3. Ella Vandewynckele (Vrije Basisschool, Waregem)
    3. Els Elshof (De Driestam, Eindhoven)
    3. Gilles Warszawski (Het Open Groene, Marke)
    3. Iliana Blonde (Vrije Basisschool, Oostende)
    3. Isenbrand Van Biervliet (de Wijzer, Aarsele)
    3. Jade Van Deun (Vrije Basisschool, Malle)
    3. Jasper Descamps (Vrije Basisschool, Roeselare)
    3. Jelle Hoekman (Eben Haƫzerschool, Apeldoorn)
    3. Joppe Degrijse (Vrije Basisschool, Diksmuide)
    3. Jules Cuyx (GO! basisschool De Eik, Wellen)
    3. Kato Delanghe (GO! basisschool Graaf Van Egmont, Zottegem)
    3. Lander Dewyngaert (GBS Klimop, Wespelaar)
    3. Lara Sanders (Vrije Basisschool, Antwerpen)
    3. Lauren Vandevelde (Gemeentelijke Basisschool, Bekkevoort)
    3. Leo Van Dijck (Vrije Basisschool, Boechout)
    3. Leo Van Steenberge (Het Open Groene, Marke)
    3. LongYu Chen (De Zuidwester, Tilburg)
    3. Louis Anthoni (Gemeentelijke Basisschool, Antwerpen)
    3. Luca Peeters (MFA Midden, Veldhoven)
    3. Luna Claeys (Vrije Basisschool, Aalter)
    3. Luna De Vliegher (Gemeentelijke Basisschool, Moerbeke)
    3. Maarten Putman (Vrije Basisschool, Rotselaar)
    3. Mart Koster (De Telgenborch, Almelo)
    3. Marthe Huylebroek (Gemeentelijke Basisschool, Merchtem)
    3. Niels Matthys (Vrije Basisschool, Kortrijk)
    3. Ollie Riemersma (De Ruimte, Son en Breugel)
    3. Rune Inghelbrecht (Vrije Basisschool, Beernem)
    3. Rune Lietaer (Gemeentelijke Basisschool, Kuurne)
    3. Rune Oomen (D'n Hazennest, Tilburg)
    3. Selena Libotte (GO! basisschool De Eik, Wellen)
    3. Seppe Teunen (Vrije Basisschool, Schilde)
    3. Seppe Windmolders (Vrije Basisschool, Hasselt)
    3. Siegmund Bruyland (Vrije Basisschool, Beselare)
    3. Stef Vranken (Gemeentelijke Basisschool, Halen)
    3. Stijn Rabaey (Vrije Basisschool, Oostkamp)
    3. Thymen Van Loocke (Vrije Basisschool (MS), Oostkamp)
    3. Wietse Lamberts (Vrije Basisschool, Hechtel-Eksel)
    3. Ylena Boes (GO! basisschool De Eik, Wellen)
    3. Zias Maerevoet (Vrije Lagere School, Zwevegem)

Winnaars voor het TechniekToernooi 2015-2016

  • Goud
  • VBS OLV. Ingelmunster - Team I en Team IIg --> 1ste prijs bij de landelijke finale in Nederland
  • GBS De Vlieger Kasterlee
  • GBS Lochristi - Team I --> 3e prijs bij de landelijke finale in Nederland

  • Zilver
  • Vrije Basisschool Belgiek - Deerlijk
  • Ervaringsgerichte school De Sterrebloem - Deinze
  • Vrije Basisschool St.-Augustinus - Harelbeke
  • Vrije Basisschool De Peereboom - Ledegem
  • Gemeentelijke Basisschool - Lochristi (team II en III)
  • Vrije Lagere School Virgo Sapiens - Londerzeel
  • Gemeentelijke Basisschool Qworzo - Merksplas
  • Vrije Basisschool Grasheide - Putte
  • Vrije Basisschool Sint-Carolus - Puurs
  • Vrije Basisschool De Triangel - Wuustwezel

  • Brons (winnen ecomagieshow op school)
  • Vrije Lagere School KLIM, Gent
  • Vrije Basisschool Onze-Lieve-Vrouw, Ingelmunster
  • Gemeentelijke Basisschool De Vlieger, Kasterlee
  • Vrije Basisschool Bellegem, Kortrijk
  • Vrije Lagere School Virgo Sapiens, Londerzeel

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: